Equip humà del COPC

Gerència 


Teresa Semper

Gerenta

tsemper@copc.cat

Secretaria de Junta i Deganat secdeganat@copc.cat


Meritxell Bonet

Secretària COPC-CGCOP

mbonet@copc.cat

Secretaria de la Comissió Deontològica  


Isabel Chico

Secretària de la Comissió Deontològica

cd_ep@copc.cat



Arrate Calvín

Adjunta Secretaria de la Comissió Deontològica

acalvin@copc.cat

Comunicació Externa


Ana Portolés

Comunicació Externa

aportoles@copc.cat


Departament de Comunicació i Màrqueting | comunicacio@copc.cat


Sandra Cava

Responsable de Comunicació i Màrqueting

scava@copc.cat



Isaac Martínez

Tècnic de Comunicació i Màrqueting

imartinez@copc.cat


Elisenda Liñán

Tècnica de Comunicació i Màrqueting

elinan@copc.cat

Departament de Gestió de Persones i Processos | rrhh@copc.cat


Arola Sacristán

Responsable de Gestió de Persones i Serveis Corporatius

asacristan@copc.cat



Liliana Augé

Tècnica de Recursos Interns

lauge@copc.cat

Departament d'Administració i Finances | comptabilitat@copc.cat


Víctor Centelles

Responsable d'Administració i Finances

vcentelles@copc.cat



Carol García

Tècnica d'Administració i Finances

carolgarcia@copc.cat

Departament de Formació | formacio@copc.cat


Yolanda García

Responsable de Formació

ygarcia@copc.cat



Núria Camarasa

Tècnica de Formació

ncamarasa@copc.cat


Sonia Navarro

Tècnica de Formació

snavarro@copc.cat


Anna Parcerisas

Tècnica de Formació

aparcerisas@copc.cat


Paula Barrau

Tècnica de Formació

pbarrau@copc.cat

Departament de Biblioteca i Centre de Documentació | biblioteca@copc.cat


Aurora Bagan

Responsable de Biblioteca i Centre de Documentació

abagan@copc.cat



Eva Morales

Tècnica de Biblioteca i Centre de Documentació

evamorales@copc.cat


Núria Vila

Tècnica de Biblioteca i Centre de Documentació

nvila@copc.cat

Coordinació de Seccions i del Consell Professional | seccio@copc.cat


Sandra Ballada

Coordinadora de Seccions i del Consell Professional

sballada@copc.cat


Departament d'Atenció Col·legial | copc@copc.cat


Mònica Laguna

Responsable d'Atenció Col·legial

copc@copc.cat



Albert Girau

Tècnic d'Atenció Col·legial

copc@copc.cat



Marta Villadelprat

Tècnica d'Atenció Col·legial

copc@copc.cat



Eugeni Cucurull

Tècnic d'Atenció Col·legial

copc@copc.cat



Mayte Ortiz

Tècnica d'Atenció Col·legial

copc@copc.cat



Núria Pérez

Tècnica d'Atenció Col·legial

copc@copc.cat


Departament de Desenvolupament Professional | ocupacio@copc.cat


Claudia Sánchez

Responsable de Desenvolupament Professional

claudiasanchez@copc.cat



Susana Villafaina

Tècnica de Desenvolupament Professional

svillafaina@copc.cat


Judith Pigrau

Tècnica de Desenvolupament Professional

jpigrau@copc.cat


Raquel Ocaña

Tècnica de Desenvolupament Professional

rocana@copc.cat

Departament d'Informàtica | suport.ti@copc.cat


Sergi Gómez

Responsable d'Informàtica

sgomez@copc.cat



Joan López

Tècnic d'Informàtica

jlopez@copc.cat


Delegacions Territorials

Delegació Territorial de Girona


Pilar Subirós

Servei administratiu Delegació Territorial de Girona

972 222 710

copc.gi@copc.cat



Sergio Marcos

Servei administratiu Delegació Territorial de Girona

972 222 710

copc.gi@copc.cat


Natàlia Rodríguez

Servei administratiu Delegació Territorial de Girona

972 222 710

copc.gi@copc.cat

Delegació Territorial de Lleida


Eva Traid

Servei administratiu Delegació Territorial de Lleida

973 230 437

copc.ll@copc.cat


Rosa Maria Conesa

Servei administratiu Delegació Territorial de Lleida

973 230 437

copc.ll@copc.cat


Delegació Territorial de Tarragona


Maria Arévalo

Servei administratiu Delegació Territorial de Tarragona

977 214 102

copc.t@copc.cat


Belén Allué

Servei administratiu Delegació Territorial de Tarragona

977 214 102

copc.t@copc.cat


Cristina Roset

Servei administratiu Delegació Territorial de Tarragona

972 222 710

copc.t@copc.cat