DST-J : test para la detección de la dislexia en niños / A. J. Fawcett, R. I. Nicolson ; adaptación española Irene Fernández Pinto, Sara Corral Gregorio y Pablo Santamaría Fernández

estella vacía
estella vacía
estella vacía
estella vacía
estella vacía
(0 valoracions)

Autor/s Fawcett, Angela
Corral, Sara
Fernández Pinto, Irene
Nicolson, Rod
Santamaría Fernández, Pablo
Categoria Test psicològic-Programa d'Intervenció-Jocs terapèutics
ISBN 9788445262817
Publicació Madrid : TEA, 2010
NOTA GENERALTot el material dins una maleta
NOTA GENERALCorrecció manual
NOTA GENERALAltres edicions disponibles 2ª (CB 7240) 3ª rev. (CB 7369, 7370, 7371, 7373)
NOTA DE BIBLIOGRAFIA, ETC.Bibliografia: p. 165-168. Índex
NOTA DE VERSIÓ ORIGINALTítol original: DST-J, the Dyslexia Screening Test, Junior
Descripció 186 p. : il. ; 30 cm + 1 full de respostes, 1 sobre (5 làm.), 1 disc òptic (CD-ROM), 1 antifaç, 1 cordó, 15 granadures

Exemplars

Biblioteca Signatura Estat Codi de barres
COPC Barcelona TEST DST-J Prestat 0000007222
COPC Barcelona TEST DST-J Prestat 0000007250
COPC Barcelona TEST DST-J Prestat 0000007266
COPC Barcelona TEST DST-J Prestat 0000007267
COPC Barcelona TEST DST-J Disponible 0000007371
COPC Barcelona TEST DST-J Disponible 0000007369
COPC Barcelona TEST DST-J Disponible 0000007373
COPC Barcelona TEST DST-J Disponible 0000007370
Accedeixi a la seva àrea privada per poder sol·licitar l´article.

Accedir

També li pot interessar

Subscriure's al butlletí electrònic Segueix informat de totes les novetats del COPC