TAMAI : test autoevaluativo multifactorial de adaptación infantil : manual / Pedro Hernández y Hernández

estella vacía
estella vacía
estella vacía
estella vacía
estella vacía
(0 valoracions)

Autor/s Hernández Hernández, Pedro
Categoria Test psicològic-Programa d'Intervenció-Jocs terapèutics
ISBN 9788471749468
Publicació Madrid : TEA, 2009
Edició 6a ed. rev
NOTA GENERALTot el material dins una carpeta
NOTA GENERALCorrecció informàtica
NOTA DE BIBLIOGRAFIA, ETC.Índex i bibliografia
Descripció 86 p.; 30 cm + 1 quadernet de respostes

Exemplars

Biblioteca Signatura Estat Codi de barres
COPC Barcelona TEST TAMAI Prestat 0000007001
COPC Barcelona TEST TAMAI Prestat 0000007104
COPC Barcelona TEST TAMAI Disponible 0000007200
COPC Barcelona TEST TAMAI Disponible 0000007374
COPC Barcelona TEST TAMAI Disponible 0000007375
COPC Barcelona TEST TAMAI Disponible 0000007376
Accedeixi a la seva àrea privada per poder sol·licitar l´article.

Accedir

Subscriure's al butlletí electrònic Segueix informat de totes les novetats del COPC